Biz Kimiz ?

Detay Havuz; profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı çözüm ilkesiyle ürün ve hizmetlerini havuz sektörüne 1999 yılında taşımıştır. Bu anlayışla; Detay Havuz olarak gerçek kalitenin insana sevgi ve saygıyla başladığına olan inancımız gereği hedeflerimiz; müşterilerimizin havuz ürün ve hizmetleri konusundaki her türlü ihtiyaçlarına cevap vermektir. Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla müşterilerimizin kalite fiyat ve performans beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek amacıyla, sektördeki tüm yenilikleri uluslararası düzeyde takip ederek sağlamayı görev edinmiş çalışanlarımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretir.
 

Kalite Politikamız

    Detay Havuz yapılan iş ve oluşturulan proje içerisinde daima rekabetçi kurallar dahilinde hizmet vermek, zamanın da teslimat, proje tasarım ve üretim öncesi ve sonra memnuniyetin sağlanması, üretilen ürünler içerisinde asla ve asla taviz vermemeyi, kalite kontrol alanın da en katı kurallar ve uluslararası belgeler dahilinde kontrol yapılması, çalışanlarımızın devamlı eğitimler ve sürekli seminer ile başarılarının yükseltilmesi, olarak özetlemiştir.

  Vizyonumuz

    Oluşturulan kalite politikalarının eksiksiz şekilde uygulanması, Geliştirilen teknolojik yatırımlar ile Dünya ve AB standartlarının aşılması, Çalışanlarımızın devamlı katılımı, Uluslararası fuarlar ile ülkemizin en üst düzeyde temsili, Yapılan yatırımlar ile rekabetçi fiyat politikası oluşturmak, olarak özetlenmiştir...